Paytr Nedir ?

Girişimcilerin ve şirket sahiplerinin internet üzerindeki satışlarına yardımcı olmak için geliştirilen online ödeme hizmetini sunan Paytr, 7 yılı geçen tecrübeye sahip. Bankalar tarafından e-ticaret pos cihazı temininde yaşanan sıkıntılar ve zorluklar nedeniyle bu hizmeti hızlı veren şirketlerin kurulması hızlandı. Bunlardan birisi olan PayTr, kendi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunanlara geri dönüş yaparak fiyat teklifinde bulunuyor.

PayTr online ödeme servisi, kişilerin internet sitelerine kolay kurulum için rehberlik eder. Kolay kurulum sonrası müşterilerinizden ödeme almaya başlayabilirsiniz. Taksit seçenekleri de sunan PayTr tüm bu ödeme işlemleri için ise komisyon almaktadır. Her yıl değişmekle beraber 2017 verilerine göre PayTr komisyon oranlar %2,4 ile %2,7 arasında yer alıyor. Satışlarınız ne kadar yüksek olursa komisyon oranı da o kadar düşük olur.

PayTr sistemine giriş yaptığınızda tüm mağaza bilgilerinizi görebilir ve teknik destek bölümünden yardım alabilirsiniz. PayTr’yi diğerlerinden avantajlı kılan ise ödemelerin hemen ertesi gün hesabınıza yatması ve tüm konularda hızlı destek alabileceğiniz bir ekipleri olmasıdır.

Yazar: mustafa

Bilmeyen Ne Bilsin Bizi, Bilenlere Selam Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.