Magnorm kullananlar

Magnorm ilacını genelliklikle hamimileğin ilk 3 ay döneminde doktorlar anneye veriyor. Magnezyum eksikliği sebebiyle özellikle sık sık kramp rahatsızlığı çeken kişilere veriliyor.

 

Magnorm ilacıyla ilgili farklı sitelerde yazılan yorumlar

 

“Doktorumun hamilelikte sık sık karşılaştığım kramplar için verdiği ilaç. tadı iğrenç, midemi bulandırıyor. tablet şeklinde alınan magnezyum yok mudur acep? ”

 

“sevgili arkadaşım magnorm magnezyum nerdeyse tüm hamilelerin kullandığı tabletlerdir. sakıncası olsa onca doktor vermez, ve oncaa gebe kullanmazdı. bende 4 aydır kullanıyorum hemde aralıksız. çünkü dayanılmaz bacak ağrılarım ve uyuşmalarım, kasılmalarım oluyordu. bunu içmeye başladıktan sonra kendimi iyi hissediyorum. bana çok faydası oldu yani. gönül rahatlığıyla kullan bence.”

 

“kasların istem dışı kasılmalarını önlemek için verilen suda eriyen magnezyum içeren ilaç. spastiklerin (serebral palsi) az da olsa rahatlamalarına yardımcı olabiliyor.”

 

“cnm bende yaklasık 1 aydır kullanıyorum.ilk başlarda tuhaf gelıyordu tadı ama alıstım galıba artık.daha oncelerı cok sık kramplarım oluyordu.allaha şükğr kı kullandıgımdan berı hıc olmadı.endişe etme yani.”

Yazar: mustafa

Bilmeyen Ne Bilsin Bizi, Bilenlere Selam Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.