,

KULLANANLARA PARA KAZANDIRAN BROWSER GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

KULLANANLARA PARA KAZANDIRAN BROWSER GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

İnternette bir çok browser olsa dahi Google chrome gibi yerine sabit olanları yerinden kaldırmak çok zor. Peki, bu tarayıcıları yerlerinden nasıl indirebiliriz? Bunun cevabı oldukça net, kullandığımız tarayıcının para kazandırması bunları yerinden kaldırmaya yetebilir. İşte Brave browser bizlere bunun müjdesini vermektedir. Bizlere para kazanmayı vaat eden bu sistemi kesinlikle kaçırmayınız. Bu sistemi kaçırmanız halinde ileride çok pişman olursunuz, bu yüzden elinizi olabildiğince çabuk tutun.

 KULLANANLARA PARA KAZANDIRAN BROWSER GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOREskiden de adını Javascript’in Mozilla fireworks’un kurucusuna yazdırmış olan Brander Eich bu seferde böyle bir İnternet tarayıcı ile gün yüzüne çıkmaktadır. Java gibi çok fazla başarı sağlayan Brander’ın bu konuda da büyük başarı sağlayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu browserla para kazanma keyfini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Peki bu tarayıcı ne zaman gün yüzüne çıkacak? Bu sorunun cevabı yakın sayılır. Bu senenin yaz aylarında çıkması tahmin ediliyor. Ama çıkmasına daha yakın bir tarih belli olmadan adından da bahsedilmeye başlandı. Çıktıktan sonraysa rahatlıkla çok fazla kullanılan browserlardan birisi olmaya başlayacağını düşünülmektedir. Bu tarayıcı çıktıktan sonra herkese çok fazla miktarda para kazandıracağı düşünülmektedir.

Peki Nasıl Olacak?

Her web sitesinde birbirinden farklı reklamlar bulunmaktadır. Brave browser herhangi bir reklamı siteden kaldırıp kendi anlaştığı şirketlerinin reklamlarını ekleyerek para kazanma mutluluğuna erişebilirsiniz. Kendi eklediği reklamı gösterdiği için kendi paranızı kazanıp bizde o reklamı gördüğümüz için brave browserın kazandığı paradan kendimize bir pay almanız söz konusudur. Bu kadarı kesin gibi olsa da daha fazla para kazanmak adına neler yapabiliriz? Veya sadece bu kadarı gerekli olacak mı gibi soruların cevaplarını tarayıcı çıkmaya yakın bir zamanda görmeyi umuyoruz. Bu sistem sayesinde herkes tarayıcılara girerek para kazanma fırsatına erişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.