Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi

Umudunu piyangodan çıkacak paraya bağlayan vatandaşsa Nimet Abla’nın yolunu tuttu. Nimet Abla’daki kuyruk Mısır Çarşısına kadar uzadı.

Milli Piyango Biletleri Ne Kadar?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenecek yeni yıl özel çekilişinde nefesler tutuldu. 2018 özel çekilişinde 61 milyon lirayı kazanan şanslı numaralar yılbaşı gecesinde netlik kazanacak. 61 milyon liralık büyük ikramiye herkesin hayali olurken, bunun yanında 1 tane 10 milyon lira, 1 tane 5 milyon lira, 1 tane 2 milyon lira, 1 tane 1 milyon lira ve 1 tane de 500 bin liralık ikramiye de sahiplerini bulacak. Tam bilet 60 liradan satışa sunuldu. Yarım biletlerse 30 lira oldu. Çeyrek biletteki fiyatsa 15 lira olarak belirlendi.

Viga geciktirici zararları var mı?

 

Viga geciktirici ürününü satın almayı düşünen kitleler ürünün herhangi bir zararı olup, olmadığı konusunu yoğun bir şekilde gözden geçiriyor. Tamamen bitkisel olması ve kimyasal katkı maddesi barındırmamasından dolayı insan sağlığına dair herhangi bir zarar sunmayan bu özel ürün, basit kullanımı ile birçok kişi tarafından ortak tercih olmayı başarmıştır. Siz de hemen www.vigasprey.net adresinden tek tıkla sipariş oluşturabilir, bu ürünü deneyerek erken boşalma gibi rahatsızlıkların tamamen önüne geçebilirsiniz.

Viga sprey kullananların yorumları

Viga sprey kullananların yorumları her geçen gün sözlük, forum ve web sitesi gibi alanlarda çoğalmaktadır. Aktif olarak dünya genelinde satışları devam eden ve piyasada ses getiren bir ürün olmasından dolayı kişilerin ortak tercihi olmayı başarmış olan bu ürünü hala denemediniz mi? Tek tıkla siparişinizi vererek siz de kişilerin olumlu yorumlarına istinaden bu ürünü deneyebilir ve yaşadığınız sıkıntıları tamamen ortadan kaldırma garantisine sahip olabilirsiniz. Aynı gün kargo fırsatı ile orijinalliği kanıtlanmış bir ürünün sahibi olun.

Viga geciktirici hangi kargo firmaları ile satın alınıyor?

Viga geciktirici satın alacak olan kullanıcılar için oturduğu bölgelerde hizmet verebilmesi adına Türkiye’nin en köklü 3 farklı kargo firması ile çalışmaktayız. Kargo firmasına teslim edilmeden önce tarafımızca paketlenen ve ‘gizlilik ilkeleri’ dahilinde hazırlanan bu ürün, sizlerin eline yine aynı güvence ile ulaşıyor. Satın alabileceğiniz kargo firmaları;

 • MNG kargo ile kapıda kredi kartı ödemesi yaparak bu ürünün sahibi olun.
  • PTT kargo ile kapıda nakit ödeme yaparak bu ürünü satın alabilirsiniz.
  • Aras kargo ile kapıda kredi kartı ödemesi yapın ve orijinal bir ürüne sahip olun.

Aynı gün kargoya çıkartılan bu özel ürün, sizlere viga 50000 kullananlar tarafından gelen tüm olumlu etkiler ile karşılaşmanızı garanti ediyor. Tek tıkla siparişler oluşturmak ve etkisini anlık olarak göreceğiniz ürünlere sahip olabilmek adına seçiminizi yapabilirsiniz.

Viga geciktirici orijinal satış sitesi

Kullanıcıların büyük bir bölümü piyasada var olan sahte ürünleri satın almamak ve resmi satışlarına ulaşabilmek adına firmamızdan ‘kapıda ödeme’ ile ürün siparişi geçiyorlar. Biz de kullanıcılara viga geciktirici denemeleri ve erken boşalma sıkıntılarının tamamen üstesinden gelmeleri bakımından bu alanda markalaşan bir ürünü tedarik etmekteyiz. Kolay kullanımı ile göz kamaştıran bu ürün, aynı zamanda partnerinizin size olan bakış açısını tamamen değiştirmesini sağlayacak. Unutmamalısınız ki erken boşalma sorunları sadece erkekler için değil, aynı zamanda kadınlar için de büyük bir problemdir. Bu gibi durumların önüne geçme koşuluna göre siz de artık yaşanan sıkıntıları anında hayatınızdan çıkartabileceksiniz. Erken boşalma durumlarına kalıcı bir şekilde son veren viga sprey kullananlar tarafından da bu ayrıntısı ile öne çıkartılmış bir ürün olarak görülmektedir.

 

Da hong pao nasıl tüketilmelidir?

Da hong pao, diğer satın aldığınız çaylar gibi demlenerek tüketilmelidir. dozajını ayarlamak ve ideal tutarda tüketmek adına kutusu üzerinde yer alan talimatları okuyabilirsiniz. Ortalama 90-100 derece arasında ki sıcaklıkta, 2-3 gramlık çay üzerine konarak demlenebilir. Ortalama 6-8 dakika içerisinde içime hazır bir hal almaktadır. Bu sayede herhangi bir yan etkisi olmadan ürünleri kullanabilir ve anında sipariş geçebilirsiniz.

Kırmızı pelerin çayı siparişleri kimler için önerilmez?

kırmızı pelerin çayı sipariş etmek isteyen kullanıcılar öncelikle sağlık sıkıntılarını gözden geçirmelidir. Bu durumda üretici firma, doktorlardan alınacak tavsiyeler ile tüketilmesini daha sağlıklı bulmaktadır. Eğer aşağıda yer alan durumlardan bir veya birkaçına sahipseniz, ürünü satın almadan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı öneriyoruz;

 • Düzenli olarak ilaç kullananlar
  • Emzirme döneminde olanlar
  • Hamile olan kadınlar
  Da hong pao ne kadar sürede kesin sonuçlar verir?

Üretici firma da hong pao kırmızı pelerin çayı ile alakalı ortalama 21-40 gün kadar tüketilmesini önermektedir. Yani 1 aylık sürecin dolması ile beraber ürünün tüm faydaları kendisini öne çıkartmaktadır. Siz de bu alanda etkilerinden faydalanabileceğiniz bir ürünü satın almak ve tüketim talimatlarını gerçekleştirmek adına seçiminizi yapabilirsiniz. 40 günlük kullanım itibariyle başlangıç kilonuz ile son haliniz arasında ki farkı görecek, bu durumdan fazlası ile memnun kalacaksınız. Boy ve kilo endeksine göre ideal forma ulaştığınız zaman ürünün kullanımını kesebilirsiniz.
Kırmızı pelerin çayı siparişini hangi kargo firmaları ile yapabilirim?

Kırmızı pelerin çayı sipariş etmeyi düşünen kullanıcılar aşağıda yer alan kargo firmalarından herhangi birisini seçerek sipariş oluşturabilir. Her bir kargo firması, 81 farklı ile hizmet sunmakta ve bu sayede kullanıcılar tarafından beğeni kazanmaya devam etmektedir. Bu kapsamda sipariş oluşturabileceğiniz kargo firmaları;

 • PTT kargo ile kapıda nakit ödeme yaparak bu ürünü satın alabilirsiniz.
  • Aras ve MNG kargo ile kapıda kredi kartı ödemesi yaparak bu ürünü satın almak mümkün.

Aynı zamanda kapıda ödeme ile sunulan da hong pao, kitlelere en ideal sonuçları bir besin takviyesi ile alma şansları vermektedir. Hala denemediyseniz ve Dünya genelinin en çok konuşulan ürününe sahip değilseniz, tek tıkla siparişler oluşturmanızın tam zamanı. Bu alanda ilgi ve alaka çeken, sınırlarını hep bir kademe üstte tutan ve yakaladığı başarısı ile dünya çapında markalaşan özel ürün, sizlere en kısa sürede ideal kilonuza ulaşmanızı sağlıyor.
Da hong pao günde ne kadar tüketilmelidir?

Günde 1-2 bardak arası kadar tüketim sağlamanız durumunda istenen sonuçlara erişebilirsiniz. Bu sebeple üretici firma tüketim miktarlarını çok iyi ayarlamanızı öneriyor. da hong pao ürünü tamamen bitkisel bir ürün olsa da, dozaj aşımı gibi durumlarda halsizlik gibi belirtiler yapabilmektedir. Sınıfının en kolay kilo verdiren ürünü artık Türkiye’de resmi satışlarına devam ediyor.

 

Hemen flawless siparişi verin!

Flawless satın almak isteyen kullanıcılara aynı gün kargo fırsatı ile ürünler sunan www.flawless.gen.tr adresi, bu alanda pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Siparişlerinizi seçtiğiniz kargo firmasına teslim eden ve daha sonrasında satın alımları ‘kapıda ödeme’ yaparak elde etmenizi sağlayan ekibimizden teknik destek almak ister misiniz? Hemen seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyin, tek tıkla sipariş oluşturmaktan geri kalmayın.

Flawless kapıda ödeme ile hangi kargo firmaları çalışıyor?

Web sitemiz üç farklı kargo firması ile anlaşmalıdır. Flawless yüz epilasyon aleti satın alacak olan kullanıcılar ürün sipariş ederken seçtiği kargo firmasını işaretleyebilir. Bu sayede en kısa sürede kargo firması ürünleri elinize ulaştırır ve ödemeleri tedarik eder. Seçebileceğiniz kargo firmaları;

 • MNG kargo ile kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • PTT kargo ile kapıda nakit ödemesi yaparak bu ürünleri satın alabilirsiniz.
  • Aras kargo ile kapıda kredi kartı ödemesi yapın ve ürünlerin sahibi olun.

Ürünleri ‘kapıda ödeme’ olarak sunan ekibimiz, bu sayede herhangi bir olumsuz etkenle karşılaşmanızı engelliyor ve orijinalliğine emin olduğunuz ürünleri deneme şansları veriyor. Hemen siz de flawless sipariş ederek bu ürünleri deneme şanslarına sahip olun.

Flawless yüz epilasyon aleti güvenilir mi?

Elbette! Yurtdışında onlarca farklı ülkeden, milyonlarca kişi tarafından sipariş edilmiş olan bu özel ürün anında etkilerini sunmaktadır. Bu sayede kişiler çok daha güvenli ürünleri denemek ve sipariş edebilmek adına yukarıda yer alan resmi satış adreslerini tercih etmektedir. Kolay kullanımı ile dikkat çeken bu ürün, aynı zamanda flawless sipariş yüz epilasyon aleti ismiyle dünya çapında markalaşmıştır. Kolay kullanımı ve cilde karşı hassasiyet sunmasından kaynaklı en ufak bir olumsuz etkenle karşılaşmadan bu ürünleri deneme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Sınıfının çok satan bu özel ürünü ile yaşam standartlarınızı en ideal şekilde ele alın.

Flawless yüz epilasyon aleti Türkiye distribütör satış sitesi

Flawless yüz epilasyon aletinin resmi satışlarını üstlendiğimiz günden bu yana Türkiye genelinden talepte bulunan tüm kullanıcılar orijinal bir ürünün sahibi oldu. Siz de anında siparişler oluşturmak ve etkilerinden anlık olarak faydalanabileceğiniz ürünleri denemek ister misiniz? Sınıfında edindiği bu yer ile hem kişisel siparişler, hem de kurumsal siparişler verilmektedir. Güzellik merkezleri, estetisyenler, kuaförler de bu ürünleri denemektedir. Kolay kullanımı ve vakitten ciddi kazanç sağlaması gibi etkilerinin yanı sıra aynı zamanda uzun dönem boyunca kullanarak tüm kıl köklerini yok edebilirsiniz. Yüze karşı hassasiyet barındıran bu özel ürün, flawless kapıda ödeme ismi ile her geçen gün markalaşıyor. Tek tıkla ürünleri denemek ve satın alımları tamamlamak açısından seçiminizi yapın. Her bütçeye uygun olan paket seçenekleri ile avantajlı bir ürünün sahibi olabilmeniz kapsamında çalışmalarımıza devam ediyoruz. 81 farklı ile dağıtım ile orijinal ürünlerin sahibi olun.

 

Gece Kızı Çayı Etkisi

Doğal içeriği sayesinde gece kızı bitki çayı dilediğiniz her durumda fazlalık kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler dilediğiniz gibi zayıflama konusunda etkili olmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle kullanıcılar günlük kullanıma uygun olan çay ile fazlalık kilolarından kurtulabilirler.

Kolay ve rahat kullanım imkanı sağlaması dilediğiniz her durumda rahatlıkla tüketmenizi sağlamaktadır. Bu sayede daha formda bir görüntüye sahip olmak istediğiniz her durumda oluşan şişkin neyin giderilmesini ve ödemin söktürülmesini sağlamak adına kullanabileceğiniz bir üründür. Düzenli şekilde kullanılması istenilen etkinin evde edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle kullanıcılar ihtiyaç duydukları her durumda doğal içeriğiyle ürünü kullanarak istedikleri görüntüye sahip olabilirler.

Gece Kızı Zayıflama Çayı Nasıl Kullanılır?

Poşet çay şeklinde hazırlanmış olan ürün ihtiyaç duyduğunuz her durumda günlük kullanıma uygundur. Bu nedenle kullanıcılar bir fincan sıcak su içerisine çayı koyarak 3-5 dakika bekledikten sonra rahatlıkla tüketebilirler. Düzenli bir şekilde kullanılması halinde vücutta oluşan şişkinliğe giderilmesini ve aynı zamanda ödemin sökülmesini sağlamaktadır. Yağ yakıcı etkiye sahip olması nedeniyle zayıflama konusunda etkilidir.

Tamamen bitkisel olarak hazırlanmış olan içeriği kullanıcılar açısından avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle herhangi bir yan etki olmadan kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan malzemelere karşı herhangi bir alerjik reaksiyon söz konusu olmaması halinde kullanıcılar herhangi bir sorun yaşamadan ürünü kullanabilirler.

Gece Kızı Bitki Çayı İçeriği

İçeriğinde bulunan malzemelerin tamamı bitkisel kaynaklıdır. Bu sayede kullanıcılar açısından avantaj sağlayarak kısa zaman içerisinde zayıflama konusunda etkili sonuçlar ede edilmesini sağlamaktadır. İçeriğinde kiraz sapı, ıhlamur, yeşil limon kurusu, avokado yaprakları ve tarçın bulunmaktadır. Bu ürün seçeneklerinin birleşiminden hazırlanmış olan çay vücutta oluşan yağların yakılmasını sağlamaktadır. Bu sayede kısa zaman içerisinde zayıflama konusunda etkili olduğu gibi aynı zamanda sağlıklı tüketim imkanı sağlamaktadır.

Gece Kızı Bitki Çayı İle Zayıflama

Ürünün düzenli bir şekilde kullanılması sayesinde kullanıcılar kısa zaman içerisinde buçukta bulunan fazlalık kilolardan kurtulabilirler. Bitkisel kaynaklı olması kullanıcılar açısından avantaj sağlamaktadır. Öncelikle vücutta oluşan şişkinliğin ve ödemin atılmasını sağlayarak daha sonrasında yağ yakımı ile istenilen formu elde edilmesini sağlamaktadır.

Önerilen şekilde kullanılması durumunda herhangi bir sorun yaşamadan kısa zaman içerisinde fazlalık kilolarınızdan kurtulmanıza sağlamaktadır. Bitkisel ürün sayesinde özellikle herhangi bir yan etki olmadan kullanım imkanı sunulmaktadır. Bu sayede kullanıcılar istedikleri her an ürünü kullanarak forma girebilirler.

Gece Kızı Bitki Çayı Nasıl Satın Alınır?

Ürünü kullanarak zayıflamak isteyenler internet üzerinden verecekleri sipariş sayesinde kısa süre içerisinde ürüne sahip olabilirler. Güvenli alışveriş seçeneğini ihtiyaç duyduğunuz her durumda vereceğiniz online sipariş ile kısa sürede ürünü satın almanıza sağlamaktadır. İnternet üzerinden verilecek olan siparişler sayesinde ürün kısa süre içerisinde kargo ile adrese teslim edilmektedir.

Kısa süre içerisinde yapılacak olan teslimatlar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an beklemek zorunda kalmadan ürünü teslim alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneği vereceğini siparişlerde sorun ile karşılaşmadan ödemelerinizi yapmanızı sağlamaktadır.

Gece Kızı Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları

Ürün hakkında bilgi almak istediğiniz her durumda sistem üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde gece kızı bitki çayı yorumları ile kullanıcıların olumlu veya olumsuz yorumlarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgiye ulaşmak istediğiniz her durumda kullanım sonrası elde edilen sonuçlara göre yapılmış olan yorumları inceleyebilirsiniz.

Etkisi konusunda merak ettiğiniz bilgiler için yorumları okuyabilirsiniz. Sistemde yer alan birbirinden farklı yorum seçenekleri özellikle kullanım için daha fazla bilgiye ulaşmak istediğiniz her durumda detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır.

 

 

Namaz Elbisesi Satış Fiyatı Nedir?

 

www.namazelbisesi.gen.tr adresi, 69 TL fiyat etiketi +10 TL kargo ücreti ile beraber namaz elbisesi siparişlerinizi anında adresinize ulaştırıyor. Birçok farklı renk ve beden seçeneği barındırmasından dolayı kullanıcılara hitap eden bu ürün, ibadetlerinizi sürekli olarak yerine getirme esnasında ‘dini koşullara uygun’ kıyafet sahibi olmanızı sağlıyor. Siz de orijinal satış sitesinden tüm İslam ülkelerinde satış rekorları kıran bu ürünü satın alabilmek adına hemen bizi tercih edebilirsiniz.

Tek Parça Namaz Elbisesini Nasıl Satın Alabilirim?

Tek parça namaz elbisesi satın almak isteyen kullanıcılar, öncelikle mürdüm, lacivert ve siyah renklerden herhangi birisini seçmelidir. Daha sonrasında beden aralıkları da seçildikten sonra ürün sepete eklenmelidir. Bundan sonra ki adımlar;

 • Ürünü onaylayabilmek için öncelikle karşınıza açılan forma adres ve iletişim bilgilerinizi girin.
  • Daha sonrasında ise herhangi bir kargo firmasını tercih edin.
  • Siparişinizin son onayını verin.

Namaz elbisesi satın alan kullanıcılar aynı gün kargo fırsatıyla seçtiği kargo firmasından ürünleri satın alabilmektedir. Bu alanda önemli gelişmeler sunan ve her geçen gün çizgisini daha üst alanlara taşıyan firmamız, tüm Türkiye geneline hızlı kargo imkanları tanıyor.

İslam Ülkelerinde Satış Rekorları Kıran Bir Ürün: Namaz Elbisesi

Namaz elbisesi, İslam ülkelerinde satış rekorları kırmaya devam ediyor. Kadınların hem gündelik hayatında kullanabileceği, hem de ibadetlerini yerine getirirken tercih edebileceği bu özel ürünle beraber ideal sonuçlar alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Kolay temizlenen, koku yapmayan ve aynı zamanda uzun ömürlü bir kumaş kalitesine namaz elbisesi sipariş sahip olan bu ürünü hala denemediniz mi? Tek tıkla siparişler oluşturmak ve bu ürünü anında satın alabilmek adına web sitemizi tercih edin. Seçeceğiniz kargo firmasına istinaden hızlı ve kapıda ödeme sistemleri ile teslimatlar yapılıyor. Bu sayede çok daha şık ve zarif bir ürünle beraber ibadetinizi tam anlamıyla örtünerek gerçekleştirebileceksiniz.

Tek Parça Namaz Elbisesi Orijinal Satış Sitesi

Tek parça namaz elbisesi orijinal satış sitesi olarak uzunca dönemdir kadınların siparişlerini hızlı kargo imkanları ile ulaştırdık. Piyasada çok fazla sahte ürün yer almasından dolayı kullanıcılar bu aşamada tedirginlik yaşıyor. Zira herhangi bir şekilde sahte ürün satın alırsanız bu durumda zamanla kokma, kumaşta yıpranma, yırtılmalar veya esnemeler meydana gelecektir. Bu tip durumların önüne geçebilmek için üretici firma ile distribütör anlaşması yapan ekibimiz, namaz elbisesi siparişlerinizi en kısa sürede adreslerinize ulaştırmaktadır. Uygun fiyatlardan orijinal ürünleri satın almak ve garanti kapsamında yer alan bu ürünü uzun vade de kullanabilmek adına anında sipariş oluşturmaktan geri kalmayın. Türkiye’de binlerce kadının ricasını kırmayan teknik ekibimiz, bu sayede çok daha kaliteli ve sınıfında yer edinmiş olan ürünleri kullanıcıları ile buluşturuyor. Böylesi bir hizmet ile beraber tamamen kusursuz bir ürüne sahip olmak söz konusu!

 

Tarz Bir Hayat Yaşayın

Tarz Olma Taktikleri

Tarzınıza güveniyor musunuz? Modayı ve trendleri takip edebiliyor musunuz? Eğer konu tarz ise adresiniz TarzHayat.com olmalı!

Dış görünümünüz ruhunuzu yansıtır. Mutlu bir yaşam için nasıl giyindiğinize, nasıl göründüğünüze önem vermelisiniz. Bunun en kolay yolu da trendleri yakından takip etmekten geçer. Sonuçta modadan geri kalmanız durumunda sosyal statünüzün ve özel hayatınızın da zarar göreceğini unutmayın.

Tarz Olmak için Trendler Önemli

Yurt dışında insanlar nasıl giyiniyor? Ünlülerin kıyafet tercihleri neler? Podyumlarda hangi renkler ve hangi kıyafetler moda? Bu soruların yanıtını bilmiyorsanız tarz olmayı unutun ama hemen ümitsizliğe kapılmayın. 2018 Sonbahar Kış Trendleri yazısı size bu konuda yardımcı olabilir. Dünyanın önde gelen modacılarının koleksiyonları incelenerek yapılan araştırma şık olmak isteyen kadınlara büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle alışverişe çıkmadan önce mutlaka bu yazıyı okumanızı ve gardırobunuzu trendlere göre düzmenizi öneririz.

Erkeler İçin Moda

Modayla sadece kadınların ilgilendiği düşünülür ve onlar için daha fazla bilgi kaynağı bulunur ama TarzHayat.com erkekleri de unutmamış. 2018 erkek modası adlı yazıyı okuyarak erkekler için trendler hakkında bilgi sahibi olabilir ve kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Yeni kıyafetler almadan önce hangi renklerin moda olduğunu, hangi tarzların yükselişte olduğunu bilmeniz çok önemli. Sayfada ayrıca erkekler için özenle seçilmiş kombin önerileri de bulunuyor. Bu bilgilerin stilinizi yenileme konusunda size yardımcı olacağına eminiz.

Kendinize ve tarzınıza değer verin çünkü siz buna değersiniz.

Dijital Yatırım Dünyası Nedir

Artık her şeyi internet üzerinden yapıyoruz. Eğer her şeyi internet üzerinden dijital alemde gerçekleştiriyorsak neden internet üzerinden para kazanmayalım? Para kazanmanın ve yatırım yapmanın en iyi ve en değerli yolu dijital yatırım gittikçe gelişiyor. Her geçen gün farklı bir alanda hızla ilerleyen teknoloji sayesinde yatırımlar değerlenerek para kazandırıyor. Peki dijital yatırım nedir? En basit tanımıyla dijital teknolojinin gelişmesine paralel olarak bu alanda yapılan yeniliklere destek olarak yatırımlarınızı koymanızdır. Örneğin cep telefonları, internet hisseleri, borsa gibi dijital dünyada gerçekleşecek yatırımlara yönelik kazanacağınız paralardır.

Dijital Dünya
Gelişen teknolojiyle birlikte maddi ve somut olan yaşamdan giderek uzaklaşarak sanal alemde işlerimizi yapabiliyoruz. Buradan alışveriş yapıyor, buradan bankacılık ve fatura işlemlerimizi hallediyor hatta buradan para kazanıyoruz. Dijital dünyayı bu kadar sığ tanımak elbette yetmez. Mikro yazılımlar, sağlık alanında teknolojik gelişmeler ve son olarak da dijital para sayesinde insansız bir hayat mümkün olur mu sorusunu cevaplamış oluyoruz. Dijital yatırımda teknolojik aletlerden başlayarak dijital alemde para yatırmaya kadar geniş bir alana uzanan bir sistemi anlatıyor.

Dijital Dünyaya Nasıl Para Yatırılır
Sizde gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak ve bu alanda yatırım yaparak daha çok gelir elde etmek istiyorsanız dijital dünyada geçerli olan para sistemi üzerinden kazanmaya başlayabilirsiniz. Dijital dünyada geçerli sanal paralar coin olarak adlandırılıyor. Coinler aslında hiçbir karşılığı olmayan neredeyse oyun oynar gibi kazanılan paralardır. Gerçek alemde geçerliliği olmasa da yakında gerçek paraların yerini alabilir.

Dijital Para Ve Yatırım
Dijital paralar sanal paralardır. Herhangi bir karşılığı olmayan bu paralara karşılıksız olarak yatırım yaparak size en az yatırımınıza karşılık olarak bile yüksek miktarlar kazandırabilir. Bunları alışverişte, hisse senedi almakta ve gerçek para birimine dönüştürmekte kullanabilirsiniz. Bu paraları ayrıca gerçek bir yatırım aracı olarak görüp satabilirsiniz. Gittikçe artan değerleri sayesinde milyonlarca yatırımcının tercih ettiği sanal paraları sizde deneyebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte bu dünyaya uzak kalmadan hızlı ve kolay para kazanma yöntemini öğrenebilirsiniz.

Attila İlhan’ın Hayatı

1925 yılında oldukça güzel bir aile içerisinde dünyaya gelen Attila İlhan, İzmir’in menemen ilçesinde dünyaya geldi. 11 Ekim 2005’te İstanbul’da yaşamını yitirmiştir. Daha çocuk yıllarında iken Nazım Hikmet Hayranlığı kazanması ona ilk etapta büyük sıkıntılar yaşatmıştır. Öğrenciliği sırasında Türk Ceza Kanunu’nun 141. maddesine aykırı davrandığı gerekçesiyle tutuklandı ve okuldan uzaklaştırıldı.

Babasının verdiği hukuk mücadelesi sayesinde eğitim ve öğrenim hakkını yeniden kazanan Attila İlhan, girmiş olduğu hukuk fakültesindeki eğitimini yarıda bırakarak Paris’e giderek Nazım Hikmeti Kurtarma Komitesi üyeliğine girmiştir. Kaleme aldığı eserlerde Özgürlük, barış, insanlık, yurtseverlerdik konularını ele alan İlhan, ikinci dünya savaşının bitimi ile yaşanılan sıkıntı ve gerilim dolu konuları eserlerinde anlatmaya çalışmıştır.

Şiirin gelişimine oldukça büyük katkılar sağlayan Attila İlhan , iki yönden gelişimleri ele alarak toplumcu gerçek konularının günümüzde dahi konuşulmasına büyük oranda katkı sağlamıştır.İlk şiiri olan “Balıkçı Türküsü” 1941’de Yeni Edebiyat Dergisi’nde yayınlanmıştır.Attila ilhan’ın bolca şiiri ve buna bağlı sözleri vardır.Birçok şiiri olduğu için şiirlerinden alınan parça parça sözler onun sosyal medyada da aşırı ünlenmesine sebep olmuştur.Sosyal medyada şiirlerinden tutun sözlerine kadar birçok paylaşımı yapılmaktadır.Bununla birlikte ona ait olmayan sözler ve şiirler de paylaşılmaktadır.Sosyal medyanın kirliliği Attila ilhan gibi diğer şairleri de etkilemiştir.Attila ilhan sözlerinden bazıları aşağıdadır.Bazıları ise ona ait olmayabilir.Sizlerinde bu konuda duyarlı olmasını isteriz.

Attila ilhan sözleri

 

-Acı bir tütün gibi yakıyor genzimi, Senden uzak olmak.

-Kolay diyorsun, gel bir de sen yaşa sensizliğimi…

-Memleket bir kurtlar sofrasına döndü mü, isyan haktır.

-Bekleme yapmayın! ‘Aşk’ını alan ‘acı’ya doğru ilerlesin.

-Ne kadınlar sevdim zaten yoktular.

Fenerbahçe’yi Nasıl Bir Sezon bekliyor?

2017-2018 Spor Toto Süper Lig  Sezonunda oldukça iyi transferler Yapılmış durumda. Ligimizde Negredo, Pepe, Gomis, Dem Ba, Adebayor , Soldado, Valbuena gibi oyuncular barındıran takımlar şampiyonluğa emin adımlar atıyor. Fenerbahçe ise transferleriyle göz dolduruyor. Kameni-İsla-Dirar-Ekici-Valbuena ve Soldado gibi isimleri transfer eden Fenerbahçe’nin hedefinde 4. yıldızı takmak var. Bu sezon Takımın başına getirilen Aykut Kocaman ilk iki resmi maçında 1 galibiyet 1 beraberlik performansını göstermiş durumda. Önümüzdeki hafta sonu ise Göztepe ile karşılaşacak. İkinci haftada ise onu Trabzonspor bekliyor. Fenerbahce bu transfer ve oyun anlayışı ile şampiyonluk Yarışına ortak olabilir durumda ve hatta Şampiyon olabilecek bir kapasiteye sahip. Taraftar Tribünleri doldurursa Fenerbahce için şampiyonluk Garanti olacak.

Hanif Pehlivanoğlu’nda, Opet Deponuz Dolsun!

Hanif Pehlivanoğlu’nda, Opet Deponuz Dolsun!

Hanif Pehlivanoğlu’nda Alışveriş İsteği

Oldukça ilgi çekici bu kampanya 15 haziran – 15 temmuz tarihi içerisinde faaliyet göstermektedir. Hanif Pehlivanoğlu’ndan 100 TL ve de üzeri alışveriş yapın ve Opet’te 10 TL yakıt para puan kazanma şansı yakalayın. 15 haziran – 15 temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olan bir akaryakıt kampanyaları özelliği taşımaktadır. Hanif Pehlivanoğlu’nun bütün işletmelerinde alışveriş yaparak tek bir seferde 100 TL ve de üzerinde alışveriş yapan müşterilere sadece kasada Opet istasyonlarında geçerli 10 TL değerinde yakıt puan şifre kart hediye edilecek. Alınmakta olan şifreler 31 Temmuz 2017 tarihine dek ‘HANIF’ boşluk ‘ŞİFRE’ boşluk ‘PLAKA’ boşluk ‘CEP TELEFONU NUMARASI’ yazılarak 6738’e kısa mesaj (SMS) olarak gönderilmesi lazımdır. Kısa olarak gönderilen bu mesajla bildirilen cep telefonu numarasına 10 TL tutarında yakıt puan yüklenecek ve de tüketiciye bilgilendirme mesajı gönderilecek. Kampanyaya katılan her operatörün yalnızca kendi tarifesi üzerinden 1 SMS (kısa mesaj) olarak ücretlendirilmektedir.

 

OPET Kampanyaları

OPET akaryakıt kampanyaları arasında en önemli ve prestijli bir kampanyadır. Puanların harcanabilmesi adına puan yüklenen cep telefonuna Paro sisteminin aktivasyonunun yapılmış olması gerek. Her bir şifre yalnızca bir defa kullanılabilmektedir. Aynı cep telefonunun maksimum beş kere katılım hakkı bulunmakta. Kampanya sınırlı sayıdadır. Kampanyaya alkol ve de tütün ürünleri alışverişlerine dahil değildir. Kampanya başka bir kampanya ile kesinlikle birleştirilemez. Opet istasyonlarında tek bir seferde yapılacak 100 TL ve de üzeri benzin ve motorin ürünlerinde geçerli olarak LPG’de geçerli olmayacak. Kazanılan toplam puanların istasyonlarda son kullanım tarihi 31 Ağustos 2017 dir. Kampanyaya katılan herkes gerçek kişiler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır. Opet ve Hanif Pehlivanoğlu kampanyasının faaliyetlerini durdurma gibi, sona erdirme ve de kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutmaktadır.

Kefilsiz Kredi Almak İstiyorsanız Ne Yapmalısınız?

Kefilsiz Kredi Almak İstiyorsanız Ne Yapmalısınız?

Kefil, krediyi çeken kişinin borucunu, o kişi ödeyemediği takdir de üstlenen ve ödemeyi kabul eden kişiler olarak ifade edilmektedir. Kefilsiz krediler ise bu anlamda sadece kredi başvurusunda bulanmakta olan kişiye herhangi bir ek imzaya gerek duyulmadan tahsis edilebilen kredilerdir. Kefilsiz kredi almak çok kolay bir iş değildir. Bunun nedeni, bankaların izlediği kredi politikaları ve yaptıkları çeşitli prosedürlerdir. Bankalar kredi verirken mümkün olduklarınca talimatlara uyup, kredi başvurularında kefil talebini ortaya çıkartmaktadırlar. Bu durumların dışında kefilsiz kredi almak yine de olağan bir şeydir.

Bankalar tarafından kefilsiz kredi almak için çeşitli imkanlar sunulmaktadır. Bankalar verdikleri kredinin geri ödenmesini garanti altına almak amacıyla kefil seçeneği yerine başka bir teminat talep ederek garanti sağlamaktadır. Özellikle yüksek tutarlı kredilerde daha çok görülmekte olan bu teminat gayrimenkul ve ya araçlarınızı teminat göstermeyi amaçlamaktadır. Bunun yanı sıra, bankada mevzuatı olmakta olan kişilerin nakit blokajı seçeneğiyle de kefilsiz kredi alabilme imkanı sağlanmaktadır.

Kefilsiz kredi almak için diğer bir önemli şartta çok iyi bir kredi notunuza sahip olmanız gerekmektedir. Özellikle 1300 üzeri kredi skoruna sahip olan kişiler kefilsiz kredi çekme talebinde bulunurlarsa kabul görebilirler. 1300 puan üzerine sahip olan kişiler sistemsel değerlendirmeler ve bankanın birebir değerlendirmesinde oldukça avantaj sağlamaktadır. Bu yüksek puan bir anlamda kredinin geri ödenmesinde herhangi bir problemle karşılaşılmayacağının ispatıdır. Uzun süredir bir işyerin de çalışma ve yüksek gelire sahip olduğunuzu beyan etme de kefilsiz kredi almak için artı sağlayan şartlar arasında yer almaktadır.

Kefilsiz kredi almak bazı durumlar da mümkün olmayabilmektedir. Kredi notunuzun düşük olması, yani önceki dönemler de ödemelerinde gecikmelerin bulunması. Bunun yanı sırasında eğer kredi veren banka kredi için bir gelir talep etmekte ise kredi çekmek için başvuran kişiler bu geliri beyan edemiyorlarsa ve ya işsizler ise yine bankalar tarafınca kefilsiz kredi vermemektedirler. Ek olarak, kredi için aranan bir diğer özellik ise sigorta girişi olup olmadığıdır, sigorta girişi olmayan kişilere kefilsiz kredi verilmemektedir.

Akbank Kredi Borcu Yapılandırma

Akbank Kredi Borcu Yapılandırma

Kredi, daima sıkıntımıza yetişen bir banka koludur. Kredi sayesinde yapmakta zorluluk çektiğimiz maddi işlemleri çok hızlı ve de kısa süre zarfında yapabilmekteyiz. Kredinin hayatınızda ki önemi çok büyüktür. Çünkü sıkıştığınız her an da bankalar koşar ve de kredi talebinde bulunuruz. Kredi isteğiniz onaylanır ise ne mutlu bize ki işimizi görünür. Kredi talebimiz ret alırsa işimiz zor. Lakin bu kredi parasının alınması gibi bir de ödenmesi vardır. Kredi almak biraz kolaydır da, ödemek insanı çok fazla zorlamaktadır. Peki, kredi aldık ve de ödeyemiyoruz o zaman ne olacak? Elbette ki borcumuzu avukata gitmeden yapılandırmaya alacağız. Yapılandırma sayesin de borcumuzu taksit halinde böldüreceğiz ve de borcumuzu taksit taksit gayet sakin ve rahat bir şekilde ödeyeceğiz. Ak Bank vasıtasıyla kredi almış iseniz ve de ödeyemiyorsanız, AK Bank kredi borcu yapılandırma işlemini yapmanız gerekmektedir. Bu vasıtayla ödemenizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. AK bank kredi borcu yapılandırma işlemini ak bank şubelerine gidip ve yahut ak bank müşteri hizmetlerini arayarak yapabilme imkanınız vardır.

Ak bank şubelerine gidip, ak bank kredi borcu yapılandırma işleminizi yapacaksanız. AK Bank şubesinde mevcut olarak bulunan müşteri temsilcisinin yanına gitmeniz gerekmektedir. Daha sonra da sorununuzu anlatmalı ve de yapılandırmak istediğinizi dile getirmelisiniz. Ayrıca hangi ödeme koşullarının sizin adınıza daha uygun, hangi ödeme koşullarının sizin adınıza daha zor olduğunu belirtmelisiniz. Müşteri temsilcinizle birlikte ak bank borcunuzu taksitler halinde sizin de ödeyebileceğiniz bir düzeyde ve banka şartlarına uygun olarak belirlemelisiniz. Daha sonra da ödemelerinizi her ay düzenli olacak bir şekilde yapmalısınız. Yapılandırma işlemi adına küçük miktarda bir faiz uygulanması vardır. Ancak borçlarınız da gecikme yapar iseniz uygulanan faiz miktarında da artış olacaktır.