2017 Kış Ayı İçin En İyi Çanta Modelleri


Çanta denilince bayanlar için akan sular durur ve bu kış modasın da çantaları gördüğünüz de söyleyeceğiniz en önemli şeyin ‘keşke önce çantaya bakıp öyle kıyafet alsaydım’ olacağını duyar gibiyiz. Bizler inceledik ve elbisesi ile aynı kumaşa sahip olan tasarımların bayanlar tarafından daha çok tercih edildiği öğrenmiş bulunuyoruz sebebi ise daha rahat kom binlemek olabilir ama bize göre tamamı ile bir uyumun fazlası olarak dolgun ve şık görünüşleri olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Püsküllü modellerin başı çektiği ve süet aparatları ile bu görüntünün sağlandığı durum da tam bir renk uyumun yaşamamız olağan bir durum kadar ilkbahara kadar devam edecektir. Kaliteli birleşimler yapmak istiyorsanız sizlere tek önerimiz olacaktır kıyafet alamadan önce çantasına bakın ve öyle satın alın piyasa da o kadar çok ton çeşidi bulunmaktaki sonradan hüsrana uğramanızı istemeyiz. Kaliteli işçilikleri ile sizlere kolay kullanım imkânı da sağlayacak çantalar ile şıklıkla kalmayıp bir de kullanım kolaylığı yaşamak sizleri daha çok mutlu edecektir. Renklerine gelecek olursak kiremit tonları yine hâkim ve pembeler maviler hava da uçuşmakta yanına yeşilin açık tonunda alınca ortaya tam bir pastel şölen çıkmakta ve seçim olanağımızın çok olması ile daha arzu ettiğimiz bir modele yönlenmemiz mümkün olacaktır. Tam bir renk uyumu isteyenler için özel mekanlar da satış yapan tasarımcılar ve model geliştiriciler bu konularda tam destek sağlamakta ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetin de sınır atlama noktasına gelmişlerdir.

2017 Yaz Ayına özel Aksesuar Modası


İlk olarak aksesuar mağazaların da eski dönemleri taşıyan materyalleri bronz ve onun daha mat halleri özellikle daha uyumlu olacaktır. Kolyesi ve küpesini bulmak çok mümkün üzerin de taş olalar da olabiliri ama yine parlak olmayanlar sizin için uygun olacaktır. Bileklik seçimleriniz de ve saat seçimlerinizde de aynı orana dikkat ederek bunun yansıra deri kordon ve ucu kızıl derili aksesuarlar sizleri Retro havasına iyice sokacak ve 70lerin parlayan yıldızı olarak günümüze ışınlamayı başaracak tasarımları komik rakamlara ama kaliteli bir şekil de sahip olmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte bayanların dikkat etmesi gereken ayakkabı seçimleri için bütünleyip uzun kolyeler kemere kadar gelen şık boyları ile sizlerin vazgeçilmezi olabilirler. Kısacası parlaktan uzak durarak aksesuar da çok yanılma payınızın olabileceğini düşünmüyor ünlü aksesuar firmalarının daha iyi tasarımlar iyi karşımıza çıkacağı günleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Modanın daha şık olması için en pahalı aksesuarı alıp üzerinize geçirmek sizi tarz ve moda gıptası yapmaz tam aksine rüküşlüğünüz ile tüm magazin dergilerin de çıkmanızı da garantiler. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyen zihniyet için bulunmaz Hint kumaşı tabi ki bu ama böyle bir reklamdan sonra tekrar şık olsanız sizlere kim inanır bir de orası var. Bayanların aksesuar seçimleri için alternatif olan kesimleri sizleri anlattık ve bu seçimleri iyi yapacak olan şık bayanların şıklıkları daha göz alıcı olacak kendi parıltıları ile parlak bir aksesuar da olmadan yıldızlara eş bir görüntüyü sunabileceklerdir. Bohem havaların temsili olacak aksesuarlar bu moda gelmeden önce vardılar ve yeni üretilmiş gibi pahalıya satacak olan firmaları da uyarmanızı tavsiye ediyor. Ve alternatif yerlerin İstanbul için Kadıköy İzmir için Karşıyaka Ankara için ise çanak olduğu söyleyerek küçük de bir ipucu vererek bu tarzın ve her tarzı da hızlı benimseyen bayanların aksesuar alışkanlıklarını pekiştiren mekânlara doğru yönlendirmiş olalım

2017 Aksesuar Moda Çılgınlığı


Moda
hızını almışken ara da bir de ufak dokunuşlar yapmak isteyen tarz bayanların tercihi aksesuarlar için önerilerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz ve hüsrana uğradığımız bu günler de ünlü aksesuar firmalarına sitemlerimizi de gönderiyoruz. O kadar şık modelleri ve çantaları satın almışken kendi zevkimiz de bir aksesuar ile bunu taçlandırmak isterken prenses katından alıp bizi külkedisinin yanına koyacaklarını düşünmeden edemiyoruz. Nedeni yaptıkları tasarımların abartılı ve ışıltılı olmasından kaynaklı ve uyumsuzluklarına da geleceğiz. Moda kıyafetler gerçekten adından söz ettirecek nitelikte bizleri büyüleyerek raflar da hayranlarına doyumsuz alışveriş hazları yaşatmaya devam ediyor. Bir de çantaların şıklığı gerçek bir bütünlüğü yaşamaya fırsat verirken bir aksesuar alıp kendi zevkimizi yansıtmak istediğimiz de 70ler havası yerine 80lerin ışıltılı parlak dünyasına geçiş yapan modelleri ile uyumsuzluğu bir yana görüntümüz ile tüm dikkatleri üzerimize çekeceğimiz garanti ama şıklığınızla değil şok edici bir iticilikle. Dikkat etmeniz gereken bir uyumun ayrılmaz parçaları ile sizleri bilgilendirmek istiyoruz. 2017 kış modası tamamı ile pastel tonlardan oluşmakta ve neon kıyafetlerin parlakları bile sönük olmak kaydı ile kullanılmakta iken bu kadar parlak bir aksesuar algısını hangi kıyafetle bütünleyeceğiniz konusun da kaygılara düşebilirsiniz. Elbette tavsiyemiz alternatif olanlar olacaktır. Sizler için araştırdık ve kendi tarzını yansıtmayı seven bayanların tercih edebileceği aksesuarları bulduk. Marka ve kalite olsun deyip te modayı garantiye almak isteyenler bu sefer sert kayaya çarpacaklar ama okurlarımız bu duruma düşmeden tavsiyelerimiz ile daha şık olduklarını ve bütünleme konusunda da kaydettiklerini hayran bir şekil de izlettirerek keyiflerini sürebileceklerdir.

2017 Yazın Hangi Gözlükler Kullanılmalı


Lens kullananlar için özel olarak ayarlanabilen çerçeve modelleri ile çok muhteşem bir görünüm sizleri bekliyor. Modellerin için de en can alıcı olanları ile sizleri tanıştırmak istiyoruz ki bunları sıkça görecek ve sizler de kendi zihniniz de kombinleyerek kullanmak için sabırsızlanacaksınız. Yuvarlak gözlükler olarak nitelendirilen John Lennon gözlükleri bu yaza hatta sonbahara kadar damgası vuracak ve güncelliğini koruyarak severek tercih edilecektir. Eğer hala bir tane edinmediyseniz gözlük modasından uzak kaldığınızı söylemek zorundayız. 70ler modası olur da yuvarlak gözlük olmadan modası olur mu elbette bu konuda bize katılacaksınız çünkü modellerini gördüğünüz de sizin de almak isteyeceğiniz şık tarzlar gözünüze çarpacaktır. Kelebek çerçeve sevenler de unutulmadı ve ekstra güzel camları ile sizleri güneşten koruyacaklar ama modaya karşı koruyamayacaklar çünkü bu gözlükleri takmak demek moda sevdiğinizin aynası olarak karşı tarafa yansıtmak demektir. 70ler havası demiştik en son hızıyla yayılmaya devam ediyor ve kullanacaklara çok alternatifler sunarak daha özgün tasarımların oluşmasına olanak sağlıyorlar. Bohem tarzın en seçkin modelleri ile de bayanların ilgisini üzerine çeken gözlük üreticileri aynalı tarzları ve dinamik çerçeveli modelleri ile de adından sıkça söz ettirecekleri şimdiden belli. Renkli çerçeve sevenler de unutulmadı ve neon kıyafetler ile kolaylıkla bütünleyebileceğiniz renkli çerçeve iri gözlükler tarzınızı bütünleyecek ve sizi modanın kalbine götürecek kadar şık olmaktadır. Özellikle kelebek modelleri seçerken kıyafetlerinizi unutmayın ve cool olmak adına yanlış tercihler yapmayın. Şaşırmanız pek kolay olmayacak çünkü gözlük modelleri sizin istediğiniz tarzı yansıtabilecek şekil de tasarlanmış ve kolayca uyum sağlaması için kıyafet modasından esinlenerek sizlere sunulmuştur. İri ve devasa gözlükler modanın gözünden düştü ki buna sevinerek karşılık veriyoruz çünkü sadece rüküşlüğü örtmek için kullanmakta olan bu gözlükler göz zevkini daha fazla bozmakta ve imaj olayım derken daha çirkin bir görüntü ile üzücü sonuçlar vermektedir. Tercihini iyi yapacak bayanların bu yaz daha şık olacaklarını şimdiden görebilmekteyiz.

2017 Kışın Gözlük Modasında Neler Vardı


Sonbahar ve kış kendini iyiden iyiye gösterdiği günler de modanın gözlükler üzerin deki etkisini sizlerle paylaşmak istedik çünkü ünlü gözlük üreticileri yaptıkları yenilikler ile sıra dışı bir uyumu yeni moda kıyafetler ile bizlere sunmaktalar. Gözlüğün aksesuar kavramından ayrı incelemenin önemini bu sene daha iyi anlamaktayız ve sade gözlüksüz bir moda modelini üzeriniz de düşünmek istemeyeceğiniz bir 2017 için de bulunuyoruz. Mevsimlerin yer değiştirmesi ile artık kışları bile sert ışınlara maruz kalan gözlerimiz için en iyi kalite de gözlük markalarını bulmamız mümkün. Tasarladıkları modeller ile özellikle genç bayanların aklını başından alacak gözlükler piyasa da satışa sunulmuş durum da. Hatırlayanlar hemen benzetmenin yerli olduğunu bilecekleridir. 2000li yılların başın da bir gözlük modası vardı ve çoğunluk gözlük takamadan kesinlikle şık olduğunu düşünemezdi. Gözlük kullanmayan genç kızlar bile gözlerinin bozuk olduğunu söyleyip gözlük sipariş etmişler ve bu modayı yakalamak için yalan söylemeyi göze almışlardı. İşte bu çılgınlığın yaşanacağı bir 2017 gözlük modası ile sizlere beğendiğiniz modeli rahatlıkla bulabileceğinizi ve onu yeni aldığınız kıyafetin üzerin de gördükten sonra gözlüksüz düşünemeyeceğinizi tahmin etmekteyiz. Genellikle kemik çerçeve kullanılarak yapılmış modellerin zarifliği ve şıklığı göz alıcı bir konum da ve takmak isteyenlerin kendilerini çok daha iyi hissedeceği düşünüyoruz. Ünlü markalar Retro tarzın da gözlüklerini piyasaya sundu ve ilk günden bu yana kendi kombinlerini oluşturmak için büyük bir istekte olan bayanların tercihi olmuş ve çok beğenilerek kullanılmaya başlamıştır.

2017 Yaz Modası Canlı Renklerle Geliyor

Canlı renkleri ve blok desenleri ile kürkler dikkat çekmek isteyen bayanların tercihi olacaktır. Neon renkli tasarımlar halen etkisini sürdürmekte ve yazın sıcaklığı için de canlı tonları ile içleri ısıtan ve tasarımları ile şık gözükmek isteyen bayanların vazgeçemediği bu tarz yenilenen havası ile tasarımcıların çok fazla mesai yaptığı bu günler de en göz alıcı halleri ile raflarda yerini almış bulunuyor. Ve bu tarzın hayranlarına göz kırpıyor. Retro havası modaya daha yeni adımını atmış olmasına rağmen yazlık tasarımları pançolara kadar ulaşmış durum da ve battaniye görünümlü pançolar soğuk günlerden korunmak isteyen ve aynı zaman da modayı da üzerin de taşıma arzusun da olan bayanların tercih edebilecekleri şıklıkları ile satışa sunulmuş durum da. Pastel tonların moda renkleri ile bütünleşmiş tasarımları tüm kadınları etkileyecek nitelikleri ile raflar da yerini aldı. Mavinin tüm huzuru taşıyan tüm kıyafetler uzun dize kadar olan etekleri ile pembenin kadınsılığını yansıtabileceği bir şıklıkta tasarlanan şık kesimleri ile bohem havaları için de barındıran göz alıcı modeller ile çok şık bir yaz ayları geçireceğimiz açık ve nettir. Modanın hız kesmeyen rüzgarına punk ve Rock esintileri de dâhil edilmiş olup derinin sıklıkla kullanıldığı modelleri görmemiz olacaktır. Derinin vazgeçilmez rengi siyah sokakları kasıp kavurmaya yetecek dişilikteki tasarımları ile birçok yerde örneklerini görmemiz mümkün olacaktır. Uzun T-Shirt’ler ve farklı desenleri de 2017 yaz modasına adını yazdıranlardan olacaktır. Geçen senede bu yana gözde olan modelleri dolaplarından çıkarma vaktiniz geldi ve yenileri ile bu şıklığa daha fazla alternatif ekleyebilirsiniz.

2017 Kış Modasında Neler Yaşadık


Yeni yılın ilk ayından itibaren canlanan hareketli moda günleri ile bayanların zevklerine uygun yeni tasarım kıyafetleri bulmaları için ünlü markalar stil değişikliklerini tamamladılar ve yeni modellerini raflara yerleştirdiler. Kış 2017 modası için 70lerin geri geldiği söylesek haksız sayılmayız çünkü tam bir Retro tarzı ve bohem havaların bütünlüğü ile şık bir görünümü sunan kıyafetler bayanların aklını başlarından almaya yetecek nitelikte. Toprak tonları, Mavi, pembe ve yeşilin tonlarını da barındıran şık tasarımlar için geçmişe yolculuk yapmaya hazır olun. Birçok ünlü markanın tasarımların da Retro tarzını benimsediği uzun etekli ve bel kemerli modelleri rafların da yerini almış durum da ve bizlere bohem havalarını yaşatacak tutkulu 70ler modası daha modernize etmiş olarak sunmaktalar ve bunu gayet başarılı olarak yaptıklarını söylemek zorundayız. Kış modası ile kıyafetler de ki akımın taşıcısı olacak bayanlar şimdiden yüksek sosyete dahil olmak üzere satın aldıkları kıyafetler ile moda pozlarını vermeye başladılar bile. Seçkin markaların şık tasarımlarını içlerin de bulunduran modeller ile sizler de modanın kalbin de yaşamak istiyorsanız tercihlerinizi yapmanız için çok fazla seçeneğiniz olduğunu söyleyebiliriz. Kafanız da şık bir bandana ve harika kesimli bir etek ile süper modellerin üzerindeki şık kıyafetler şimdi satışa sunulmuş durumda. Kışın vazgeçilmezlerinden kayak tatilleri için ise baklava desenli trikolar ve bereler şık olmanıza yetecek nitelikleri ile tasarlanmış ve tatiliniz de sizleri rahat ettirecek modelleri ile satışta bulunmaktadır. Kürk astarlı kıyafetler de tercihler giderek arttığı için 2017 in sonlarından bu yana yükselişine devam etmekte ve kadınlar için önemini bu soğuk kış ayların da özellikle kendini daha ön planda tutmaktadır bu tarz modellerin de sıkça görüleceği bir 2106 kış modası için tercih alanınızı daha geniş tutmanızda fayda olacaktır. Seçkin partiler ve lüks katılımlı buluşmalar için kuş tüyü kıyafetler modanın kalbin de bulunuyor bu tarza yönelik çalışımalar şıklıkları ile göz doldurmaya devam etmekte.