AKILLI CEP TELEFONUYLA PARA KAZANMA DENEYİMLERİM

Akıllı  cep  telefonuyla  yaklaşık  3 yıldır  para  kazanan  biri  olarak  sizlere  yaşadığım  deneyimleri aktarmak  istiyorum. Öncelikle  şunu  söylemeliyim ki  Akıllı  cep telefonu ile  para  kazanmak mümkün. Bu işi ister  başlı başına  full-time  yani sürekl gün boyu  isterseniz  part-time  yani ek iş olarak yapabilirsiniz. Telefonunuza yükleyeceğiniz birkaç uygulama sayesinde para  ve  çeşitli  hediyeler  kazanmak mümkün.Günümüzde karlılık ve ciroları arttırmanın büyük önem taşıması ve rekabetin her sektörde giderek artması firmaları giderek daha çok müşteri odaklı olmaya itmektedir. Başarılı bir müşteri deneyimi yönetimine sahip olan firmalar, müşterilerine sundukları hizmetin kalitesini ve müşteri memnuniyetini daima yüksek seviyelerde tutarak müşterilerini korumayı başarmaktadırlar. 1-Roamler   Hollanda  merkezli firma  türkiye  ofisleri  var  güvenilir  ve  büyük  firmalarla  çalışıyorlar  (Henkel,unilever,turkcell,vodafone)  Para kazanmanın eğlenceli yolu Roamler artık Türkiye’de  İPhone iOS veya Android işletim sistemi kullanan bir cihazın varsa, Roamler uygulamasını hemen cihazına yükleyebilirsin. Bir Roamler olarak, ekibe katılman için bir   davetiye  almalısın. Davetiye için benimle  iletişime  geçebilirsiniz.  Her  ay 40-50 tl  civarında  para  kazanıyorum.

2- Bounty  % 100  türk firma   Akıllı telefonunla para kazanmak ister misin?Peki ya kazanırken aynı zamanda eğlenmek? Bounty, çevrendeki görevleri yapıp, hemen para kazanmaya başlayabileceğin bir mobil uygulama. Bu görevler, çok vaktini almayacak; gizli müşteri, ürün deneme, menü fotoğrafı çekme gibi basit ve yapması oldukça eğlenceli görevler. Görevleri yaptıktan sonra ise, kazandığın paraları direkt olarak banka hesabına alabilir ve dilediğin gibi harcayabilirsin    Öncelikle Bounty’i indirmen gerekiyor. Bounty’yi hemen Play Store ya da AppStore’dan indirebilirsin sincap   Her  ay  30-40 tl  civarında  para  kazanıyorum.

3-Webeyou   Aynı anda birden fazla yerde olabilseniz nasıl olurdu?   Webeyou, insanlara göz ve kulak kiralayan bir mobil uygulamadır. Son yıllarda kitle kaynak kullanımının yükselişiyle dünyada ortaya çıkan benzerlerinden çok daha fazla gelişmiş özelliklere sahiptir. Her  ay  10-15 tl  civarında  para  kazanıyorum.

4- Call for Mission   Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin en hızlı sürede bilgiye ulaşmalarını sağlamak, maliyetlerini düşürmek ve verimliliklerini arttırmak için kurulan bu platforma dahil olmak için Call for Mission mobil uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyebilir ve saha ekibine katılarak, asgari iş yüküyle ek gelir elde etme şansına kavuşabilirsiniz.Uygulamayı indirdikten sonra hesap ve profil bilgileri bölümünü doldur   Uygulamayı indirdikten sonra hesap ve profil bilgileri bölümüne yönlendirilirsiniz. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru doldurulduğundan emin olun. Sistemde olan birçok işi, ancak profil bilgileriniz işe uygunsa görebilirsiniz.  Her  ay  10-15  tl  civarında  para  kazanıyorum.

5- Piramit Danışmanlık, Gizli Müşteri Hizmeti’nin Türkiye’deki ilk sağlayıcılarından biridir.  Çeşitli kanallarla oluşturduğu Gizli Müşteri Veritabanı bugün 80.000’i aşan Piramit Danışmanlık, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına sunduğu hizmetlerle Hazır Giyim, Akaryakıt, Bilişim/Teknoloji, Süpermarket, Fast Food/Cafe/Restoran, Sağlık Hizmetleri, Otel/Konaklama, Banka/Finans, Kargo/Taşımacılık ve daha pek çok sektörde örnek gösterilen Piramit Danışmanlık, müşterilerine uluslar arası birikimini barındıran profesyonel bir hizmet sunmaktadırHer  ay 50-60 tl  civarında  para  kazanıyorum.

6-Napolyon.com ilgi alanlarına ve tercihlerine uygun anketleri, iznin doğrultusunda e-posta ve web sitesi yoluyla sana ulaştırır. Anketlere katılarak ilgini çeken konularda fikirlerini paylaşma ve gerçek hayatta kullandığın ürün/hizmetlerin şekillenmesine katkıda bulunma ayrıcalığını yakalarsın. Ayrıca bu anketlere katılımın sonucunda NAP Puanlar kazanırsın. Napolyon.com’da kazandığın NAP Puanlar karşılığında pek çok seçkin markanın yalnız sana özel fırsatlarından yararlanabilir, anlaşmalı olduğumuz çeşitli web sitelerinde NAP Puanlarını indirimlere dönüştürebilirsin. Üye olmak  davetiye  kodu almak  için  benimle  iletişime  geçebilirsiniz.  Her  ay 20-30  civarında  para  kazanıyorum