Magnorm kullananlar

Magnorm ilacını genelliklikle hamimileğin ilk 3 ay döneminde doktorlar anneye veriyor. Magnezyum eksikliği sebebiyle özellikle sık sık kramp rahatsızlığı çeken kişilere veriliyor.

 

Magnorm ilacıyla ilgili farklı sitelerde yazılan yorumlar

 

“Doktorumun hamilelikte sık sık karşılaştığım kramplar için verdiği ilaç. tadı iğrenç, midemi bulandırıyor. tablet şeklinde alınan magnezyum yok mudur acep? ”

 

“sevgili arkadaşım magnorm magnezyum nerdeyse tüm hamilelerin kullandığı tabletlerdir. sakıncası olsa onca doktor vermez, ve oncaa gebe kullanmazdı. bende 4 aydır kullanıyorum hemde aralıksız. çünkü dayanılmaz bacak ağrılarım ve uyuşmalarım, kasılmalarım oluyordu. bunu içmeye başladıktan sonra kendimi iyi hissediyorum. bana çok faydası oldu yani. gönül rahatlığıyla kullan bence.”

 

“kasların istem dışı kasılmalarını önlemek için verilen suda eriyen magnezyum içeren ilaç. spastiklerin (serebral palsi) az da olsa rahatlamalarına yardımcı olabiliyor.”

 

“cnm bende yaklasık 1 aydır kullanıyorum.ilk başlarda tuhaf gelıyordu tadı ama alıstım galıba artık.daha oncelerı cok sık kramplarım oluyordu.allaha şükğr kı kullandıgımdan berı hıc olmadı.endişe etme yani.”

Aspirindeki Sır (Gizli Makaleler)

Gizli makaleler ile yine sizinle birlikteyiz. Aspirindeki sır hala çözülemedi. Aspirinle yeniden doğun. Günde alacağınız 1 bebek aspirini yada 2-3 günde bir alacağınız 500 Mg aspirin sizi gençleştirir. bu bir iddia değildir. Bilim adamları bunu kanıtlamıştır. Peki aspirinle nasıl yeniden doğulur. Aspirin nasıl gençleştirir öğrenmek isterseniz buyurun. Aspirindeki sır nedir? hep birlikte öğrenelim. Aspirin hakkında sorulmuş: Aspirin nedir, aspirin nasıl, aspirin neden, aspirin niçin ile başlayan soruların tamamına yanıt vereceğiz.

Aspirin kanı sulandırarak tüm dokuların kana doymasını sağlar işte aspirindeki sır buradadır. Kan akışının hızlanması sayesinde organlarınız kolayca kendini yeniler. Aspirin eski çağlarda mucizevi tedavilerde kullanılan bir ham madde ile söğüt ağacından elde edilirdi. Kan akışının hızlanması demek kirli kanın vücudunuzdan hızla uzaklaşması demektir. Kirli kanının damarlar ve dokularda yıpratıcı ve tembelleştirici etkisi vardır. Aspirinle yeniden doğun derken anlatmak istediğimiz buydu. Aspirindeki sır zamanla aspirinini değerini arttırmaktadır.

Eğer gerçek manada aspirindeki sır tamamen çözülmüş olsaydı, kim bilir nelere şahit olacaktık. Ne yazık ki bunu çözmek için ne dünyanın ne de fani insanın ömrü yetmeyecektir.  Gizli makaleler devam edecek