Fenerbahçe’yi Nasıl Bir Sezon bekliyor?

2017-2018 Spor Toto Süper Lig  Sezonunda oldukça iyi transferler Yapılmış durumda. Ligimizde Negredo, Pepe, Gomis, Dem Ba, Adebayor , Soldado, Valbuena gibi oyuncular barındıran takımlar şampiyonluğa emin adımlar atıyor. Fenerbahçe ise transferleriyle göz dolduruyor. Kameni-İsla-Dirar-Ekici-Valbuena ve Soldado gibi isimleri transfer eden Fenerbahçe’nin hedefinde 4. yıldızı takmak var. Bu sezon Takımın başına getirilen Aykut Kocaman ilk iki resmi maçında 1 galibiyet 1 beraberlik performansını göstermiş durumda. Önümüzdeki hafta sonu ise Göztepe ile karşılaşacak. İkinci haftada ise onu Trabzonspor bekliyor. Fenerbahce bu transfer ve oyun anlayışı ile şampiyonluk Yarışına ortak olabilir durumda ve hatta Şampiyon olabilecek bir kapasiteye sahip. Taraftar Tribünleri doldurursa Fenerbahce için şampiyonluk Garanti olacak

10 NUMARA TRANSFER

Fenerbahce sonunda 10 numarasını buldu. Yıllardır Alex de Souza’nın gidişinden beri OOS sıkıntısı yaşayan Fenerbahce Futbol Kulübü artık bu duruma son veriyor. Yönetim Zenitli Oyuncu Giuliano ile prensipte anlaştı. Aynı zamanda oyuncunun satın alma opsiyonuyla kiralanması konusunda Zenit ile anlaştı. 

Fenerbahce Taraftarı özlemini bitirmiş oldu.Oyuncu bugün saat 18:30’da İstanbul’da olması bekleniyor. Gelen oyuncuya büyük bir ilgi olması bekleniyor.

Fenerbahçe Ve Galatasaray Aynı Futbocuya Talip Oldu

FENERBAHÇE VE GALATASARAY AYNI FUTBOLCUYA TALİP OLDULAR!!!

2 Ezeli Rakip fakat ebedi dost Fenerbahçe Ve Galatasaray transfer sezonunun sonuna doğru giderken aynı futbolcuya talip oldular.

HER İKİ TAKIMADA SOL BEK LAZIM!

Galatasaray Sol bekte takviye yapmak isterken Fenerbahçe’dr Aykut Kocaman’ın İsmail’i takımdan göndermek istemesi ve Hasan Ali Kaldırım’ı İlk 11’de düşünmemesi üzerine her iki takımda sol bek arayışlarına girdi.

SOL BEK İÇİN REKABETE GİRDİLER!

Edinilen bilgilere göre iki ezeli ebedi dost sol bek için aynı futbolcuya talip oldular.

İŞTE O İSİM!

İki Rakip Takım Fenerbahçe ve Galatasaray aol bek oyuncusu olan Rahman Baba’ya Talip Oldular.Daha Öncede bir çok Türk takımıyla ismi anılan futbolcu Ganalı futbolcu Rahman Baba için Fenerbahçe Ve Galatasaray adeta yarışa girmiş bulunmaktalar.

OYUNCUNUN KARARI!

Fakat Ganalu oyuncu Rahman Baba Fenerbahçe yada Galatasaray’da Oynamak İstemediğini Yönetime Bildirdi.Geçtiğimiz Sezon Bundesliga Ekiplerinden Schalke 04’te kiralık olarak forma giyen fakat forma şansını fazla bulamayan mutlu olduğunu belirtti.Büyük İhtimalle bu sezonda Chelsea tarafından Schalke 04’e kiralanacak.

PERFORMANSI

Geçtiğimiz sezon Schalke de kiralık olarak forma giyen genç futbolcu Bundesliga’da 13 Avrupa’da 6 ve Almanya Kupasında 2 Maç Olmak Üzere Toplam 21 Maçta Toplam 1307 dakika süre Forma Giyerken 1 Kez Gol Atarken 2 de asist yaparak takımına katkıda bulundu.

(tekrarbekleriz.com)