Eğitim Tohumları Ceceli Özel Okulu’nda Filizleniyor

 

Gelecek için güzel nesiller yetiştirmenin inancı ve eğitim aşkıyla 1991 yılında ilk tohumlarını Gül Çocuk Ana Okulu’nda toprağa atan, daha sonraki yıllarda; ilkokul, ortaokul ve lise eğitiminde yaptığı girişimler ile eğitim basamaklarını sağlam adımlarla tırmanan Ceceli Özel Okulu, geleceğin parlak nesillerini yetiştirmeye devam ediyor. Hayatın her alanında mutlu ve başarılı insanlar yetiştirmeyi misyon edinen okul, verdiği eğitimle gelecekte dünyaya yön veren liderler yaratma vizyonu ile geleceği şekillendiriyor.

İyi Bir Eğitim Temelden Başlar

Ceceli Özel Okulu, çocuklarınızın eğitim hayatına en iyi şekilde hazırlanması için gerekli tüm özellikleri taşıyan ana okulu eğitiminin ardından; bilgiye meraklı, araştıran ve sürekli öğrenmeye açık olan minik zekaların bilgi ihtiyacını karşılayan bir ilköğretim eğitimi sunuyor. Kişisel yetenekleri ve özellikleri doğrultusunda başarılı olabilecekleri alanlara özenle yönlendirilen minik dimağlar, lise çağlarına geldiklerinde geleceğe yön verecek projeler ve araştırmalar sürdüren başarılı gençler olarak eğitim hayatlarına devam ediyor. Ne istediğini bilen ve doğru hedefler doğrultusunda yönlendirilen gençler, gelecekte ülkemizin her alanda gelişmesine katkı sunacak saygın ve sorumluluk sahibi bireyler olarak yetiştiriliyor.

Ankara Özel Kolej Dünya Bireyleri Yetiştirir

Sağlam temellere dayanan ilköğretim eğitiminin ardından lise çağlarına gelen öğrenciler, kendilerini nasıl geliştirebileceklerinin farkında olarak öğrenme arzusuyla eğitim hayatlarına devam ediyor. Bilim dünyasının vazgeçilmezi olan İngilizce eğitiminin yanı sıra Almanca, Japonca, İtalyanca ve Arapça dersleri ile öğrenciler hedefleri doğrultusunda birer dünya bireyi olarak eğitim alıyor. Çok dilli eğitim sistemi ile diğer eğitim kurumları arasında bir yıldız gibi parlayan Ceceli Özel Okulu, vizyon edindiği dünyaya yön veren liderler yetiştirme konusundaki ciddiyetinin de altını çizmiş oluyor.

Üniversiteye Giden En Sağlam Yol

Uzman eğitim kadrosu ile her açıdan kalifiye bireyler yetiştirmek için var gücüyle çalışan Ceceli Ankara özel okul, lise sıralarına adım atan tüm öğrencilerini potansiyel birer üniversiteli olarak görüyor ve bu nedenle onları bir üniversite öğrencisinde bulunması gereken tüm özelliklerle donatmaya başlıyor. Özel öğrenci koçları her öğrencinin ihtiyacı, eksik ve güçlü yönleri ile özenle ilgilenerek, kusursuz bir eğitim planı yaratıyor ve bu eğitim sürecinin eksiksiz bir şekilde sürdürülmesi için azami gayret gösteriyor. Çocuklarınızın kariyer planlarını daha lise yıllarından kesinleştirerek net hedefler doğrultusunda ilerlemelerini sağlayan bu sistem, öğrencilere de pozitif motivasyon sağlıyor.
Siz de vizyonu, misyonu ve eğitim anlayışı ile çocuklarınızın gelecekte mutlu ve başarılı bireyler olması için var gücüyle çalışan Özel Ceceli Okulları’nı tercih ederek çocuğunuzun geleceğinin uzman eğitimcilerin ellerinde şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Yazar: mustafa

Bilmeyen Ne Bilsin Bizi, Bilenlere Selam Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.