E-Ticaret Yazılım Şirketleri

E-ticaret yazılımı satan firmalar çeşitli kampanya ve fırsatlarla neredeyse yılın her döneminde müşteri arayışında. Hazır yazılım sınıfında yer alan e-ticaret paketleri, paket türüne göre farklı seçenekler sunuyor. E-ticaret yapmak isteyenlere bu paketlerde ürün ekleyip çıkarma, galeri oluşturma, belli bir trafik ve web alanı ortamına sahip olma seçenekleri temel olarak verilir.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve yıllardır ismi anılan e-ticaret yazılımı satan şirketler Ticimax, Tsoft, İdeasoft, PlatinMarket siteleri öne çıkanlar. Fiyat aralıkları ise ürünlerin özellikleri ve sahip oldukları kalite nedeniyle epey farklılık gösteriyor. Eğer yazılım satın alacaksanız mutlaka hızlı destek sağlayan bir firmayla çalışın. Ürünü sattıktan sonra telefonlarınıza çıkmayan firmalar kâbusunuz olabilir.

E-ticaret yazılım şirketleri fiyatlarını “yıllık” sunmaktadır. Ödediğiniz fiyatlar yazılımın bir yıllık lisans ücretidir, kampanyaya göre bu süre uzayabilir. Sonraki dönemlerde ise kurulum ücreti ödemezsiniz sadece kiralama ücreti ödersiniz. Eğer yazılım bilginiz yoksa mutlaka bu yazılımlardan birisini satın alarak yola koyulun. Sitenizin mobil uyumlu olması ise günümüzde artık olmazsa olmaz prensiplerden. Google tarafından mobil uyumluluğun göz önüne alındığını da belirtmek isteriz.

Yazar: mustafa

Bilmeyen Ne Bilsin Bizi, Bilenlere Selam Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.