,

Dizi Film Önerilerim

Merhaba herkese ;

Bu yazımda sizlere izleyipte etkisi altında kaldığım dizi – filmlerden bahsedeceğim .

Sizde benim gibi bu dünyada yalnız olmadığımızı düşünüyorsanız aşağıdaki tavsiyelerimi mutlaka dikkate alınız

1 – Teen Wolf 

Kurt adamlar , vampirler , cadılar vs. doğa üstü varlıklar bir zamanlar sizinde ilginizi çektiyse kurt adamların yaşantısını ve maceralarını ele alan bu diziyi çok sevecekseniz üstetlik yaş aralığınız 16 – 20 arasıysa kendinizi bu dizide bulabilirsiniz.

 Dizi Film Önerilerim

2 – Dominion ( FAVORİM )

Erken bitirilen bu dizi benim hala etkisinde kaldığım bir dizi dini varlıklara biraz fantastik bakış açısıyla yaklaşılan bu diziyi şöyle özetleyebilirim ;

Bir sabah bir uyanıyorsunuz Tanrı insanlığa tabiri caizse küsmüş ve ortadan kaybolmuştur ve meleklerde bu yüzden insanlara düşman olmuştur. 4 büyük meleklerden sadece Mikail (filmdeki adı Maykıl ) İnsanlığın tarafında yer alıyor anlatırken bile heyecanlandım kesinlikle tavsiyemdir ama erken bitti dizi yanlış hatırlamıyorsam 2. sezon gibi.

 Dizi Film Önerilerim

3 – Spartacus ( 2. Favorim )

Kölelerin baş kaldırması sonucu meydana gelen olaylarla aslında insanlara çok güzel şeyler anlatan dizi aşırı seks sahneleri yüzünden sadece ileri alınarak seks sahneleri izlendi ama sinema dizi tarihinin en güzel dizi olduğunu söyleyebilirim. Andy’nin kanser sonucu ölmesi üzerine yerine gelen Liam da son derece rolünün hakkını verdi ve efsane replikle diğer öneriye geçelim ” Hadi onlara kalbi atan herkesin eşit olduğunu gösterelim ”

 Dizi Film Önerilerim

4 – Grimm 

Fantastik bir dünya düşünün bu dünyada herşeyden habersiz polissiniz ve bir gün etrafınızda tuhaf yaratıklar görüyorsunuz yüzlerine dikkatli baktığınızda … Kurt adamlar , Vampirler, Cadılar , Ayı adamlar , Aslan adamlar Vs. Mükemmel bir dizi ve şuan 6. Sezonda devam ediyor.

 Dizi Film Önerilerim

Bir Sonra ki yazımızda görüşmek dileğiyle esen kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.